дуксери за туника за советување за Женски Женски Тенки Памучни Јакни Со Патент Со Качулка Трендовски

дуксери за туника за советување за Женски Женски Тенки Памучни Јакни Со Патент Со Качулка Трендовски

DEN 316.64

Достапност

Дуксери За Жени Паѓаат Обични Лабави Плус Големина Врвен Дуксер Моден Принт Со Долг Ракав Екстра Долги Дуксери За Жени Паѓаат Секојдневни Лабави Плус Големина Врвен Дуксер Моден Принт Со Долги Ракави Кошула Пуловер Со Џеб. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 35х30х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ● Совпаѓање Q : Со Вашите Омилени Фармерки, Хеланки, Спортски Панталони, Здолништа, Дуксери Или Чевли Итн. Лесната Колокација Може Да Создаде Секојдневен, Секси, Деловен И Други Стилови. Нашите Дизајнери Се Посветени На Создавање Висококвалитетни, Убави Модни Парчиња За Жени Ширум Светот, А Ние Постојано Ги Ажурираме Стиловите~ Можете Да Ги На Вашиот За Брз Пристап до Нашите Нови Стилови. Ако Наидете На Какви Било Проблеми, Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме Од Срце!. Ако Не Сте Задоволни Со Овој Производ Или Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Напишете . Ние Ќе Ви Служиме Со Цело Срце. Ви Посакуваме Пријатно Шопинг Искуство И Ви Благодариме За Поддршката!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката