Фустан за миленичиња висланд Тенок Декор Од Чипка Што Дише Симпатично Здолниште За Кученце Кученце За Куче За Пролет

Фустан за миленичиња висланд Тенок Декор Од Чипка Што Дише Симпатично Здолниште За Кученце Кученце За Куче За Пролет

DEN 57.28

Достапност

Опис : дизајн Со Тркалезен врат и без ракави овозможете ја оваа облека за миленичиња да ви овозможи лесно да ја носите на вашето домашно милениче или да ја соблечете без да се грижите дали ќе го направите вашето домашно милениче непријатно.Одликувајќи се со декор од чипка и прекрасен декор со лак, облеката за миленичиња може да додаде чувство на сладост на вашето сакано милениче и да го направи попривлечно.Изработен од висококвалитетен памучен материјал, тој е мек и удобен за носење.Постојат 4 големини на производот за избор : С, М, Л, XL.It погоден е за носење мали кучиња во пролет и лето.Име на предметот : Пет Фустан Материјал : Памучна Големина : С, М, Л, ХЛ. Стил : Мода. Пол : Унисекс. Сезона : Пролет, Лето. Карактеристики : Мека, Слатка, Удобна Големина Детали : Големина : С, Должина На Грбот : 20см/7,9", Биста : 30см/11,8", Обем На Вратот : 25см/9,8", Предложена Тежина : 1,5 кг (Прибл.). Големина : М, Должина На Грбот : 25см/9,8", Биста : 35см/13,8", Обем На Вратот : 28см/11", Предложена Тежина : 1,5-2,5 кг (Прибл.). Големина : Л, Должина На Грбот : 30см/11,8", Биста : 41см/16,1", Обем На Вратот : 31см/12,2", Предложена Тежина : 2,5-4кг (Прибл.). Големина : XL, Должина На Грбот : 35cm/13.8", Биста : 48cm/18.9", Обем На Вратот : 34cm/13.4", Предложена Тежина : 4-5, 5 кг (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Фустан За Миленичиња Тркалезен врат и дизајн без ракави овозможете ја оваа облека за миленичиња да ви овозможи лесно да ја носите на вашето домашно милениче или да ја соблечете без да се грижите дали ќе го направите вашето домашно милениче непријатно. Одликувајќи се со декор од чипка и прекрасен декор со лак, облеката за миленичиња може да додаде чувство на сладост на вашето сакано милениче и да го направи попривлечно. Изработен од висококвалитетен памучен материјал, тој е мек и удобен за носење. Постојат 4 големини на производот за избор : С, М, Л, XL. Погоден е за носење мали кучиња во пролет и лето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката