Маици За Жени Секојдневен Графички Пуловер Цветен Принт На Екипажот Врат Со Долги Ракави Пулп Дуксер Врвна Маичка Кошула Топ Блуза

Маици За Жени Секојдневен Графички Пуловер Цветен Принт На Екипажот Врат Со Долги Ракави Пулп Дуксер Врвна Маичка Кошула Топ

DEN 231.84

Достапност

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 60см/23.62". Големина : М Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 43.5 см/17.13 "Должина : 62см/24.41". Големина : Л Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 64см/25.20". Големина : XL САД Големина : 12 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 46.5 cm/18.31 "Должина : 66cm/25.98". Големина : XXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 48cm/18.90 " Должина : 68cm/26.77". Женски Обичен Графички Принт Со Долг Ракав Пуловер Дуксер Топможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн на Спојување Со Долги Ракави е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Пролет//Fall/Зима : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : должина на ракавот : Долги Ракави : О Должина на вратот : Редовна Декорација : Nne Silhouette : Лабаво што добивате : 1 X Кошула : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката