Зимски Џемпер авденио За Женски Врвови Клиренс Женски Плетен Пуловер Со Пруги Моден Секојдневен Џемпер Со Долги Ракави

Зимски Џемпер авденио За Женски Врвови Клиренс Женски Плетен Пуловер Со Пруги Моден Секојдневен Џемпер Со Долги Ракави

DEN 479.84

Достапност

Женски Плетени Шарени Пуловер Мода Секојдневен Долг Ракав Џемпер карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, секојдневни врвови.2.Материјал : Полиестер(Направен Од Акрилик,лесен мек и удобен).3.Тоа го прави повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Fall, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека ќе бидат помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Season : Spring,Fall,winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Acrylic Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Карактеристики : женски моден тркалезен врат со долги ракави/в-врат/висок врат/навивам врат плетен дуксер со врвки, има ленти со блок во боја кои толку добро се надополнуваат. Обичен плетен џемпер за жени во студени утра, пролет, fall или зима. Дизајн : оваа winter зима лабави плетени џемпери дизајнирани во едноставни, но дарежливи.Долгиот / шорцевиот ракав од рамениот лабав скокач е совршен заumn и зима .Врвот на долната лента за влечење, така што секогаш ќе имате совршено вклопување и ќе го менувате односот на телото. Спарување : Трикотажата лесно се спарува со хеланки, фармерки, шорцеви и здолништа. Лесно комплетира стилски изглед. Ви овозможува да изгледате скромно и елегантно. Прилика : со исклучителни детали, овој шик топол џемпер/Кардиган е совршен за забави, училиште, канцеларија,состаноци, одење на шопинг со пријателите, правење задолженија, спорт, забава, трчање и други прилики. Совети : Рачно или машинско перење, не избелувајте. Големината е мала,ве молиме проверете со табелата со големини на сликата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката