Женскиот Моден Елек Надвор Носат Крст Убава Грб Издлабена Лабава Брзина Сува Јога Трчање Спортски Елек Топ Пинк С

Женскиот Моден Елек Надвор Носат Крст Убава Грб Издлабена Лабава Брзина Сува Јога Трчање Спортски Елек Топ Пинк С

DEN 383.84

Достапност

Женски Моден Елек Надвор Носат Крст Убава Грб Издлабени Лабава Брзина Сува Јога Трчање Спортски Елек Врвни Карактеристики : Резервоари За Жени Функција : без ракави жени тенок маица. Дизајн : оваа симпатична дама резервоарот е симпатична. Задолжително за вашето лето! Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење; шопинг; датум; заминување; пријатели кои датираат и носат куќа за жени; девојки И тинејџери Ткаенина : лесна удобност; мека и дише ткаенина; ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет / Зима/Лето Пол : Женска Пригода : Дневно;Моден Стил : Секојдневен;Модно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце;Висат Или Исушете Го Линијата што ќе добиете : 1 Х Жени width Length S76cm/29.92"86cm/33.86"63cm/24.80"M80cm/31.50"90cm/35.43"65cm/25.59"L84cm/33.07"94cm/37.01"67cm/26.38"XL88cm/34.65"98cm/38.58"69cm/27.17"XXL92cm/36.22"102cm/40.16"71cm/27.95" Големина : SBust : 76cm/29.92"Полите ширина : 86cm/33.86"Должина : 63cm/24.80"Големина : MBust : 80cm/31.50"Полите ширина : 90cm/35.43"Должина : 65cm/25.59"Големина : LBust : 84cm/33.07"Полите ширина : 94cm/37.01"должина : 67см/26,38"големина : xlbust : 88см/34,65"ширина на полите : 98см/38,58"Должина : 69см/27,17"големина : xxlbust : 92см/36,22"Ширина На Полите : 102см/40,16"Должина : 71см/27,95" табела со големина : големина : с биста : 76см/29,92" ширина на полите : 86см/33,86" должина : 63см/24,80"големина : м биста : 80см/31,50" ширина на полите : 90см/35,43" должина : 65см/25,59"големина : л биста : 84см/33,07" ширина на полите : 94см/37,01" должина : 67см/26,38"Големина : Xl биста : 88cm/34.65" полите ширина : 98cm/38.58" должина : 69cm/27.17"Големина : Xxl биста : 92cm/36.22" полите ширина : 102cm/40.16" изработен е од висококвалитетен материјал; Кој Го одржува Вашето Тело во состојба на целосна релаксација; мек и удобен; и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот; фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Различни стилови и стилови; достапни се различни материјали и ткаенини. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден; Денот На Вљубените; Денот на Благодарноста; годишнина; итн. Како женска модна облека; не штедиме на еден стил; имаме повеќе стилови на врвови и долни делови. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови; пролетни и есенски врвови; зимски палта; џемпери. Јога панталони; комбинезони; шорцеви; фармерки; итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката