Мажи Јакнаumn И Зима Мода Едноставен Цврст Џеб Кардиган Копче Џемпер Јакна

Мажи Јакнаumn И Зима Мода Едноставен Цврст Џеб Кардиган Копче Џемпер Јакна

DEN 0.33

Достапност

Големина : S Биста : 116cm/45.67" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 122cm/48.03" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 128см/50,39" рамо : 52см/20,47" ракав : 66см/25,98" должина : 74см/29,13" големина : xl биста : 134см/52,76" рамо : 53см/20,87" ракав : 67см/26,38" должина : 76см/29,92" големина : ххл биста : 138см/54.33" рамо : 55см/21.65" ракав : 68см/26.77" должина : 77см/30.31" дожд Јакна Менс Водоотпорен со качулка. Машка Секојдневна Блејзер Јакна За Носење Со Фармерки. Зимска Јакна Мажи Црна Xl.Мажи Јакни Дозвола Продажба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката