Женски Кардиган Лесен Лето, Лесни Кардигани За Жени Обични Лабави Отворени Предни Врвови Со Кардиган Со Долги Ракави Есенски Покривки На Плажа Долна Облека Со Џебо

Женски Кардиган Лесен Лето, Лесни Кардигани За Жени Обични Лабави Отворени Предни Врвови Со Кардиган Со Долги Ракави Есенски

DEN 399.84

Достапност

удобен кардиган за дневна облека за жени,пријатни џемпери од црн кардиган за жени,кардиган за жени облечени во долги ракави,долг црн кардиган за жени облечени,долг чипкаст кардиган за жени облечени,кардиган за жени облечени долго за лето,проѕирен долг црн кардиган за жени облечени,чипкаст кардиган со долги ракави за жени облечени,црн тенок облечен кардиган жени долг ракав.Кардиган со плус големина за женкимоно кардигани за женисе молиме погледнете ја нашата слика на табелата со големини пред да нарачате. Поставете го пријатниот кул стил со овој отворен преден кардиган со долги ракави, дизајниран во уметничка силуета.Кардиган со мала тежина жени летни жени кардигани лесна летна лесна и мека ткаенина, течна, убаво завеса, еластична и удобна за носење. Овој кардиган со текстура на јака од шал ја додворува секоја фигура со ефект на слабеење и формира ласкав котл; Модерен за сѐ, од врвови и слаби фармерки до макси фустани, а плетеното му дава шарм на изгледот.Долг Ракав / Џебови од двете страни, можете да го ставите телефонот / Отворен Напред / Секојдневен Лабав / Цврст мек / средно долг : должина на грбот за да го покриете тушот со дното на нозете. кардиган плус големина за жени облечени,чипка кардиган за жени облечени,чиста кардиган за жени облечени,бел кардиган за жени облечени,кардиган џемпери за жени облечени,краток ракав црн кардиган за жени облечени,летен краток ракав кардиган за жени облечени,краток ракав чипка кардиган за жени облечени,кардиган за жени облечени со кратки ракави,бел кардиган за жени облечени краток ракав,кардиган. краток ракав кардиган за жени облечени,жени краток ракав облечен кардиган/јакна,долг ракав краток кардиган за жени облечени,долг кардиган за жени облечени лето,кардиган за жени облечени лето плус големина,кардиган за жени облечени лето кратко,кардиган за жени облечени летна свадба,кардиган за жени облечени летен памук,кардиган за жени облечени лето без ракави,кардиган за жени облечени.Лесен летен кардиганкардиган за женски фустани повод : деловен обичен, работна канцеларија, секојдневно носење, училишта, училница, црква, собир, состаноци, конференција, дом, куќа, ресторан, игра, свадба на отворено, забава на вљубените, плажа, аеродроми/авиони, климатизирана просторија, патување, крстарење, патување, одмор, одмор, шопинг, улица, кул пролет/лето/fall ноќна вечер, итн. кардиган за жени облечен долг 2x,крем кардиган за жени лесен фустан,летни јакни за жени лесен моден фустан кардиган,летен кардиган за жени лесен моден фустан,беж кардиган за жени лесен фустан,бел кардиган за жени облечен лесен,црн кардиган за жени облечен лесен,кардиган за жени облечен во лесен,лесни жени од црн кардиган. Карактеристика - - - Стилско кимоно за жени дами,отворен фронт,преголем лабав стил на вклопување, ленен кардиган, дизајн на кимоно ракави, течен и замав,долг ракав/долг ракав,лесен,цветен бохо,цветен бохо,копче надолу,хенли;жени цветни печати издувани ракави кимоно кардиган,цветни кардиган за жени облечени,жени цветни шифон Кимоно кардиган,жени цветни кардигани лесни,жени цветни кимоно кардиган шифон,кардигани со долги ракави за жени лесни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката