Јакна од анорак на голема студ за женски кошарка

Јакна од анорак на голема студ за женски кошарка

DEN 524.80

Достапност

Дами ладна фаукс меморија со анорак јакна со средна тежина. Со прекрасна корпа ткаат ватенка, патент и прилепува на средина. Две странични влезни џебови на овој прекрасен анорак. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката