Јубнлва Маица За Жени Гроздобер В-Вратот Цветни Печатење Лепенка Долги Ракави Врвот Маица Блуза

Јубнлва Маица За Жени Гроздобер В-Вратот Цветни Печатење Лепенка Долги Ракави Врвот Маица Блуза

DEN 207.84

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : М = Биста : = 97см/38.19 "= Ракав : = 59см/23.23 "= Должина : = 71см/27.95". Големина : L = Биста : = 102cm/40.16 "= Ракав : = 60cm/23.62 "= Должина : = 72cm/28.35". Големина : XL = Биста : = 107cm/42.13 "= Ракав : = 61cm/24.02 "= Должина : = 73cm/28.74". Големина : 2 XL = Биста : = 115cm/45.28 "= Ракав : = 62cm/24.41 "= Должина : = 74cm/29.13". Големина : 3 XL = Биста : = 125cm/49.21 "= Ракав : = 63cm/24.80 "= Должина : = 75cm/29.53". Големина : 4 XL = Биста : = 135cm/53.15 "= Ракав : = 64cm/25.20 "= Должина : = 76cm/29.92". Големина : 5 XL = Биста : = 145cm/57.09 "= Ракав : = 65cm/25.59 "= Должина : = 77cm/30.31 " Жени Гроздобер V-Вратот Цветни Печатење Лепенка Долги Ракави Врвот Маица Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На Постелнина : ниту еден ракав должина : Должина На Долг Ракав : редовна Јака : Стил На Вратот : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Маица За Жени,Женски Блузи,Женска Маица, Летни Врвови За Жени. Женски. Виолетова.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката