Ниуер Дами Лето Блузи Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Маица Удобен Маица Мама Писмо Печатење Туника Блуза Црно Зелена 2xl

Ниуер Дами Лето Блузи Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Маица Удобен Маица Мама Писмо Печатење Туника Блуза Црно Зелена 2xl

DEN 223.84

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Денот На Свети Патрик, Печатење На Мама Писмо : Бела Црна, Розова Црна,Жолта Црна, Црвена Вино, Армиска Зелена, Длабока Вода Сина, Ретро Зелена, Маслинесто Зелена, Светло Сива, Виолетова, Темносина, Црно-Зелена, Сива, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, xl, 2xl, 3xl(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 70% Памук 30% Полиестернеклин : Ѓердан На Екипажот : должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маица, Женска Блуза За Денот На Свети Патрик, Женски Врвови За Печатење На Мама Писмо4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици За Денот На Свети Патрик Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-70% Памук 30% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Мама Писмо Печатење Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката