Обична Маичка Кратка Боја Женски Маица Ракав Дневни Блузи Блуза Крпеница Сплетка Женска Блуза Вискоза Долги Ракави Кошула Жени И Кошула Долги Ракави Кошула Жени п?

Обична Маичка Кратка Боја Женски Маица Ракав Дневни Блузи Блуза Крпеница Сплетка Женска Блуза Вискоза Долги Ракави Кошула Жени

DEN 1.00

Достапност

Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење . Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Одлично За Секојдневно,Секојдневно, Особено Пролет.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјал За Кошула : Полиестерска Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Сплицегендер : Женски Стил : Секојдневна Пригода : Секојдневно, Секојдневно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Одговара на големината на должината на ракавот : Кратка Сезона На Ракави : Пролет, Летна Женска Табела за намалување На Кратки Ракави : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Ракав : 19см/7.48" Должина : 63см/24.80"Големина : М Биста : 94см/37.01" Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 64см/25.20"Големина : Л Биста : 98см/38.58" Ракав : 20см/7.87" Должина : 65см/25.59"големина : xl биста : 102cm/40.16" ракав : 20.5 cm/8.07" Должина : 66cm/25.98"големина : Xxl биста : 106cm/41.73" ракав : 21cm/8.27" Должина : 67cm/26.38"големина : Xxxl биста : 110cm/43.31" ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 68см/26,77"големина : ххххл биста : 114см/44,88" ракав : 22см/8,66" должина : 69см/27,17"големина : хххххл биста : 118см/46,46" ракав : 22,5 см/8,86" должина : 70см/27.56" стил : секојдневен. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Спојување. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Што Добивате : 1 ПАРЧИЊА Кошула.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката