женски гроздобер костим за капење два ретро халтер со висок струк печатење бикини сет сончоглед печатење преклопување костим за капење костими за капење жени

женски гроздобер костим за капење два ретро халтер со висок струк печатење бикини сет сончоглед печатење преклопување костим

DEN 2.33

Достапност

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : , Каузална. Што добивате : 1 Сет Костими За Капењескокач Фустан За Постара женска Табела : . Големина : С Биста : 66-76см/25,98-29,92" Половината : 66-76см/25,98-29,92" : 78-88см/30,71-34,65" Должина : 53см/20,87" Должина На Дното : 30см/11,81"Големина : М Биста : 70-80см/27,56-31,50" половината : 70-80см/27,56-31,50" : 82-92см/32,28-36,22" должина : 54см/21,26" должина на дното : 31см/12,20"големина : л биста : 74-84см/29,13-33,07" Половината : 74-84см/29,13-33,07" : 86-96см/33,86-37,80" должина : 55см/21,65" должина на дното : 32см/12,60"големина : xl биста : 78-88см/30,71-34,65" половината : 78-88см/30,71-34,65" : 90-100см/35,43-39,37" должина : 56см/22.05" должина на дното : 33см/12.99"големина : Xxl биста : 82-92см/32.28-36.22" половината : 82-92см/32.28-36.22" : 94-104см/37.01-40.94" должина : 57см/22.44" должина на дното : 34см/13.39" лабав костим за Капење прилагодливите ремени за рамо и отстранливите поместени чаши нудат голема Поддршка и прилагодено вклопување. Врвот Е Лабаво Вклопување И Добро Го Крие Стомакот. Одлично За Долга Жена. Гроздобер Печатење Црни Двојни Ремени Танкини Врвни Костими За Капење. Машките Шорцеви Долните Танкини Костими За Капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може Да Го Покрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок. 84% Полиестер, 16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење. Печатени Резервоари Топ Мода И Ретро Цветни Печати Покажуваат Дека Сте Привлечни И Стилски. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Моделот На Сликата Носи Големина С.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката