Комплети За Бикини За Жени Два Комплети За Бикини За Бикини Со Висок Струк Костим За Капење Костими За Капење

Комплети За Бикини За Жени Два Комплети За Бикини За Бикини Со Висок Струк Костим За Капење Костими За Капење

DEN 319.84

Достапност

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : С Биста/Градите : 86-89см/34-35" Половината : 66-69см/26-27" Колк : 93-95см/36,5-37,5" Големина : М Биста/Градите : 91-94см/36-37" Половината : 71-74см/28-29" Колк : 98-100см/38,5-39,5" Големина : л биста/градите : 98-102см/38,5-40" половината : 77-81см/30,5-32" колк : 104-107см/41-42, 5" големина : xl биста/градите : 105-109см/41,5-43" половината : 85-89см/33,5-35" : 112-116см/44.09-45.67" Големина : xxl биста/градите : 112-116см/44.09-45.67" половината : 93-97см/36.61-38.19" колк : 117-125см/45.67-49.13" женски сет за бикини со висок струк костим за капење костим за капење костими за капење ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите)Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Висок Струк. Бикини Врвови. Бело. Без ракави. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката