Мелоријасвим Секси црна текстура поместена металик - синџир бикини сетови

Мелоријасвим Секси црна текстура поместена металик - синџир бикини сетови

DEN 1.33

Достапност

Мелоријасвим е посветен на обезбедување на своите клиенти со производи и услуги кои носат вредност и квалитет. Секое парче костими за капење Во Мелоријасвим е дизајнирано да ги задржи клиентите во центарот на нивниот мисловен процес, носејќи стилски, удобни, функционални костими за капење кои исто така се достапни. Подигнете ги сите ваши стилски изгледи со овој сет за бикини со оглавник. Бразилскиот дводелен костим за капење има лизгачки триаголник за пливање со вратоврска, отстранливи меки чаши за полнење за удобност, текстури слични на течност, полирани буци синџири напред, жици за самоврзување одзади за да го прилагодат вклопувањето, а соодветното дно на бикини има странични ремени за врзување со дрска задна покривка за да ја издолжите вашата фигура. "•Мелоријасвим Секси црни текстурирани комплети за бикини со метален синџир • Изработени од Полиестер • Обложена • Дрско покривање на дното • Удобно вклопување, Издржливо, Отпорно на собирање, Брзо сушење • нега на Облека : Избегнувајте грубо триење на површината, не избелувајте, миете ги рацете и оставете да се исушат природно подалеку од извори на топлина. • Ви го дава тој прекрасен изглед на плажа • Различното осветлување и монитори може да предизвикаат бојата на производот да биде малку поинаква од вистинскиот производ.".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката