жените исечени обложени прилагодено убава склекови бикини сет боди плажа костим за капење

жените исечени обложени прилагодено убава склекови бикини сет боди плажа костим за капење

DEN 319.84

Достапност

Жените исечени поместена обичај убава Склекови Бикини Во собата Боди Плажа Костим За Капење. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 20х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Краток Краток Дводелен Костим За Капење Јога Шорцеви Кристал бикинизира табела : . Големина : И Половината : 64см/25.20" : 78см/30.71" Должина : 68см/26.77" Под Биста : 66см/25.98"Големина : М Половината : 69см/27.17" : 83см/32.68" Должина : 69см/27.17" Под Биста : 71см/27.95"Големина : Л Половината : 74см/29.13" : 88см/34.65" должина : 70см/27.56" под биста : 76см/29.92"големина : xl половината : 79см/31.10" : 93см/36.61" должина : 71см/27.95" под биста : 81см/31.89"големина : ххл половината : 84см/33.07" : 98см/38,58" должина : 72см/28,35" под биста : 86см/33,86" материјал : 82% најлон, 18% спандекс,изработен Од Полиестер, мека и дише, растеглива мазна ткаенина, удобни, женски бикини костими за капење. Плус Големина Siwmsuits За Жени, S/M/L/XL/XXL За Опции; Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Ја Купите. ●Дното Е Класична Едноставност Дното Со Низок Струк Во Сите Соодветни Еднобојни Бои. ●Врвот●Притисни Градник, Акценти, Вградена Облога, Среден Струк.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката