Улична Врата Стоп Аларм

Улична Врата Стоп Аларм

DEN 911.84

Достапност

Домашна И Деловна Безбедност. Едноставно ставете го алармот зад секоја врата. Ако натрапникот се обиде да ја отвори вратата, дизајнот во форма на клин ќе спречи да се отвори и ќе активира аларм од 120 дб. Алармот ќе го исплаши потенцијалниот натрапник и ќе ве предупреди за обидот за влез. Прекинувачот за вклучување/исклучување ќе спречи случајно да звучи единицата. Одличен е за дома или патување и има 3 режими на чувствителност : висок, среден, низок. Опфатени под една година гаранција. Димензии : 5 1/2 "х 2" х 1 1/2". Овој Аларм За Стопирање На Вратата На Улица е одлична ставка по цена на царинење под 20 долари што не можете да ја пропуштите. Домашна И Деловна Безбедност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката