Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Големината На Лентата 8

Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Големината На Лентата 8

DEN 2.00

Достапност

Изработен во топло бело злато од 14 карати, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна посветеност. Оваа лента широка 5мм има закосени рабови за атрактивна привлечност. Овој удобен прстен доаѓа во големина на прст 8. Метална Тежина : 5,79 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Наклон Работ Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Бела. Бенд Ширина : 5мм. Прстен Големина : 8. Дебелина од 1,8 мм. Удобност Одговара. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката