Примарно Злато Каратно Жолто Злато Две Влакно Јаже ИД Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Две Влакно Јаже ИД Нараквица

DEN 3.33

Достапност

Оваа нараквица од 14 каратно жолто злато ЌЕ биде добредојден додаток на секоја колекција. Карактеристики двојно влакно јаже синџир нараквица заедно со 41х5мм ПРОЕКТ плоча. Оваа нараквица доаѓа во должина од 7 инчи и се прицврстува со затворач за јастог за совршено држење.Метална Тежина : 4,17 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Две Влакно Јаже ИД Нараквица Финиш : Дијамант-секач : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 3мм Нараквица, 41мм х 5мм Шармсолиди Вашиот предмет пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Жолто Злато, дијамант-сече, Цврста, Јастог Канџа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката