Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Те-Амо Прстен Големина 7

Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Те-Амо Прстен Големина 7

DEN 3.33

Достапност

14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Те-Амо Прстен Големина 7 14к Злато ЗАГАРАНТИРАНА, Автентициран со 14к Печат. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката