Стара Слава Дете Љубов Бубачка Бубамара Ретро 70 Ти Графичка Маица Со Долги Ракави

Стара Слава Дете Љубов Бубачка Бубамара Ретро 70 Ти Графичка Маица Со Долги Ракави

DEN 335.20

Достапност

Покажете ја вашата љубов кон бубамарите со оваа маичка со долги ракави од 100% памучна младост, со текст "Љубовна бубачка" со ретро дизајн на бубамара. 100% памук. "Љубов Бубачка" со цртан филм бубамара. Симпатична кошула за носење насекаде. Достапно во други бои и облека. Достапно ВО големини 2 T, 3 T, 4 T, 5/6 T.Машина За Перење. Печатени ВО САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката