Заземете Штанд Маици Идни Гласачи Политичка Сива Маица

Заземете Штанд Маици Идни Гласачи Политичка Сива Маица

DEN 287.84

Достапност

Кажете го тоа со оваа единствена кошула Со Држење Маици. Застанете за човековите права, спротивставете се на омразата - издвојте се на митинзи или за време на секој марш. Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. Земете Штанд Маици е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. ДЕТСКА МИТИНГ КОШУЛА : Заземете Штанд маици ограничено ослободување на изјава кошули. Земете ја вашата денес и подарете ја за вашите социјално свесни пријатели и семејство. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : Совршена За вашиот следен март, протест или митинг-земете ги за целата група!. КОШУЛИ ЗА ТАСТАКТИВИЗАМ : Одлична кошула за луѓе кои се борат против кривичната правда, и јас движење, училишта, образование, престанете со малтретирање и насилство. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. КАЖЕТЕ ГО ТОА СО ВАШАТА КОШУЛА-Оставете ја кошулата да зборува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката