Инктастична Тетка Ми Ме Сака До Месечината И Грбот Младинска Маица

Инктастична Тетка Ми Ме Сака До Месечината И Грбот Младинска Маица

DEN 303.84

Достапност

Тетка Ми Ме Сака До Месечината И Назад! Слатко плишано мече со нос во форма на срце цврсто спие во полумесечина со ѕвезди со накит што висат од неа. Симпатичен подарок Од Тетка со љубов! Inktastic Тетка Ми Ме Сака На Месечината И Назад Меѓу Краток Ракав Маица Унисекс Црвениот М. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. тетка мечка мета деца деца дете твин облека облека тинејџерски.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката