Беркли Пауербајт 4 Кикер Жаба

Беркли Пауербајт 4 Кикер Жаба

DEN 800.48

Достапност

Привлечете го вниманието на вашиот воден плен Со живиот Беркли Пауербајт 4" Кикер Жаба. Овој уникатно дизајниран водоземец содржи детални обрасци на боја, мали предни нозе и долги гумени задни нозе за да привлече внимание. Малото момче изведува ударно движење со секое враќање. Добитната комбинација на боја и движење и дава предност на оваа риболовна мамка во водата. Поставете ја вашата кука со реалната жаба. Рибите се држат подолго кога нивниот плен покажува природно однесување. Успешниот дизајн На Мамката Беркли дава многу шанси да ја наполните торбата или бродот со свеж оброк. Тоа е одличен подарок за пријателите нови за спортот или риболовците кои поминуваат многу време на вода. Беркли Пауербајт 4" Кикер Жаба : 1 мамка претходно наместена со кука Со Широк Јаз 4/0. Реалните детали и моделите на сликање имитираат вистински жаби. Уникатно дизајнираните нозе создаваат живописно "движење на удар" со секое враќање. Ексклузивна формула За мирис и вкус На Моќност. 3 парчиња риболов мамка по пакет. Попуст понуда за available 10 достапни 2/1/2016 до 7/12/2016. Достапно во шаблони од бикови, леопард жаба и жаби од дрвја.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

PowerBait® Grass Pig
  • Новак

PowerBait® Grass Pig

DEN 0.33

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�