Пливање Мека Пластика Црна Сина Ламинат 5

Пливање Мека Пластика Црна Сина Ламинат 5

DEN 1.33

Достапност

Пливачкиот Дингер е силно солена мамка што бавно тоне со опашка од лопатка што плива со претерана акција од страна на страна. Дизајнот на Dinger За Пливање овозможува оваа мамка да плива за време на враќањето и додека полека тоне на пондерирана платформа Во Тексас. Достапни се две големини и 10 про-избрани обрасци на бои. Јам! Пливање Дингер 5.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

PowerBait® Grass Pig
  • Новак

PowerBait® Grass Pig

DEN 0.33

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�