Црв Фабрика Редовни Црв Во. Меки Мамки

Црв Фабрика Редовни Црв Во. Меки Мамки

DEN 208.64

Достапност

Прилагодени Жиги И Вртења 'Црвот Риболов Мамка, Природен, Малина Мирис, 6 1/4" е апсолутен фаворит на турнирот риболовец. Поединечно рачно истурен и стручно обликуван, Црвот автоматски се лизга низ водата, како ничија работа. Оваа акција од типот на тапа едноставно не може да се повтори Од црви наместени Или пондерирани Во Тексас. Згора на тоа, има три куки #6 закопчани и обликувани во телото и мирис На Малина што ја тера рибата да касне како да нема утре. Црвот доаѓа во реална Природна боја и е долг 6 и 1/4 инчи. Направени Од Сопствени Жиги И Вртења, риболовците не сакаат. Малина Мириса и има три #6 куки вграден во. Спирален акција, слајдови преку вода . Ефективна Брзина На Враќање. Изработени од многу мека пластика за подолготрајни каснувања. Стандардна големина 6 1/4-инчен редовен наместен црв.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката