Плод На Разбој Машка Кулзона Краток Ракав Екипажот Маица, Пакет

Плод На Разбој Машка Кулзона Краток Ракав Екипажот Маица, Пакет

DEN 0.33

Достапност

Останете кул Во Плодот На Маичката За Ладење На Разбојот. Дизајнирана со мрежа за дишење назад за да ја подобри вентилацијата во области со висока топлина, Оваа Маица сигурно ќе ве одржува ладни и удобни во текот на секоја активност. Оваа Маица има раменици напред, така што имате поголема леснотија на движење отколку да се чувствувате ограничени. Плус, направен е со мек прстен вртен памук и ја отстранува влагата што ви дава крајна дишење. Плод На Разбој Машки Краток Ракав Екипажот Кулзон Маица, 2 Пакет : мека прстен откачи ткаенина. Дише мрежа назад. Напред рамо за олеснување на движењето. Фитили влага. Само ткаенина јака. Двојно игла шиење за дополнителна издржливост. 60% Памук, 40% Полиестер. 2к10000.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Патриот Гордост Ние Луѓето Сме Налутени Патриотско Американско Знаме Орел Маица Со Кратки Ракави Графичка Маица-Хедер Морнарица-медиум
  • Новак

Патриот Гордост Ние Луѓето Сме Налутени Патриотско Американско Знаме Орел Маица Со Кратки Ракави Графичка Маица-Хедер Морнарица-медиум

DEN 1.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе