Последната Продажба На Летото

Последната Продажба На Летото

DEN 2.67

Достапност

Нашата Мека, Но Густа Ткаенина Ќе Се Чувствува Пријатно На Вашата Кожа Додека Е Погодна За Најтешките Работни Средини.Модниот дизајн ве прави попривлечни2. Овој врв е толку удобен што Горниот Дел Од Кошулата има класични карактеристики што едноставно не можете да ги победите. МАТЕРИЈАЛ : Сите Кошули Во Нашата Колекција Додатоци се Направени од 4-насочна Лесна Ткаенина Што Ви Нуди Драперија И Удобно Вклопување. ВКЛОПУВАЊЕ И УДОБНОСТ : Нудејќи Современо Вклопување со Меко Чувство За Да Ви Биде Удобно Без Да Го Жртвувате Стилот И Професионалноста.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката