Аквагард Машки Убав Дрес Маица-Пакет

Аквагард Машки Убав Дрес Маица-Пакет

DEN 2.00

Достапност

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката