Пуловер за возрасни Со Качулка Дуксер Од Руно 80% Памук 20% Полистер, 330ГР 11ОЗ ГОЛЕМА ТЕЖИНА

Пуловер за возрасни Со Качулка Дуксер Од Руно 80% Памук 20% Полистер, 330ГР 11ОЗ ГОЛЕМА ТЕЖИНА

DEN 1.00

Достапност

Дуксер Од руно со качулка За возрасни 80% Памук / 20% Полистер, 330гр/11оз • Двојна Постава на Аспираторот Од Руно. • Лента За Вратот На Вратот. • Шевовите За Шиење Со Двојна Игла. • Руно Тело Поставата. • Кабел За Цртање Со Тежок Мерач И Никел Дупки. • Џеб За Торбичка. • 1х1 Ребра Манжетни и Појас, & Поставени ракави. • Претходно Перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката