Кошули За Маж Божиќен Принт Врвка Со Долги Ракави Џеб Со Качулка Блуза Дуксери

Кошули За Маж Божиќен Принт Врвка Со Долги Ракави Џеб Со Качулка Блуза Дуксери

DEN 3.33

Достапност

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 66см/25.98" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : л сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 70см/27.56" ДОЛЖИНА : 74СМ/29.13" големина : xl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 124см/48.82" рамо : 51 CM/20.08" ракав : 72cm/28.35" должина : 76cm/29.92" големина : xxl Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 132cm/51.97" РАМО : 53 CM/20.87" Ракав : 74cm/29.13" Должина : 78cm/30.71" големина : Xxxl сад : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 БИСТА : 140см/55.12" рамо : 55см/21.65" ракав : 76см/29.92" должина : 80см/31.50" забелешка : со ладна вода/НЕ ПЕГЛАНА ИЛИ ИЗВЕТВЕНА НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА/Закачете Или Исушете ја линијата/измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на Вашата Облека. Карактеристики : Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Ткаенината е поеластична и лесна за ставање и соблекување. Тоа нема да ве попречи или ќе направи да се чувствувате непријатно кога спортувате. Ветување : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. машки дуксери. Примена на прилики : овие стилски дуксери се за секојдневниот живот, семејни собири, роденденски забави, фотографија и други прилики. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои. / Ве молиме проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате. Стилскиот и моден дизајн ве прават бебе попривлечно. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Патриот Гордост Ние Луѓето Сме Налутени Патриотско Американско Знаме Орел Маица Со Кратки Ракави Графичка Маица-Хедер Морнарица-медиум
  • Новак

Патриот Гордост Ние Луѓето Сме Налутени Патриотско Американско Знаме Орел Маица Со Кратки Ракави Графичка Маица-Хедер Морнарица-медиум

DEN 1.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе