Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно за печатење на темјан мандала “ - сина, сина боја

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно за печатење на темјан мандала “ - сина, сина боја

DEN 0.67

Достапност

Темјан Мандала, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна авенија Авенија Апстрактна wallидна уметност платно за печатење на темјан мандала “ - сини, синики : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката