Интри за таблети, знак на список за Божиќни корпи за зимски празници за платно, дизајн на wallидни уметности од Дафне Полсели, 10 24

Интри за таблети, знак на список за Божиќни корпи за зимски празници за платно, дизајн на wallидни уметности од Дафне Полсели,

DEN 0.67

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката