Шампро Машка Тројна Круна Отворено Дно Бејзбол Панталони Јаглен

Шампро Машка Тројна Круна Отворено Дно Бејзбол Панталони Јаглен

DEN 239.52

Достапност

Шампро Машка Тројна Круна Отворени Дното Бејзбол Панталони. ПРО-КЛАСИЧЕН, 100% полиестер, двојно плетено е ткаенина со про-тежина што е плетена за да овозможи двонасочно истегнување и е многу отпорна на триење. 2 1/2 " плетете појас со силика гел. Лабаво вклопување, шема на права нога со конструкција со раб. Фото отворање на ногата кука и јамка прицврстувач прилагодување на споеви-прилагодете го вашиот спој веднаш!. Два вметнати задни џебови, про тунел појас јамки и засилен двојно колено. ЈКК патент и двојно затворање. Покријте-зашиени шевови. Достапни Големини : size големина$. Инсем : С-М (33"), Л (34"), ХЛ-3ХЛ (35") КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : изработен со тек-Плетен 100% полиестер, 14 мл. ткаенина со про-тежина со 4-насочно истегнување. Совршен спој овозможува моментално прилагодување на должината на рабовите што се прицврстува со кука и јамка. МОДЕРНА КЛАСИКА : Лабаво вклопување, права нога, отворена долна панталона и седум јамки за тунелски појас во стилот на про. ПОМАГА ДА ГИ ДРЖИТЕ ПАНТАЛОНИТЕ НАПИКАНИ : 2 1/2" плетен појас со гел ленти со супер зафат држете ја вашата маичка напикана. ГУЖВА-ИГРА ПОДГОТВЕНА : засилено двојно лизгачко седиште и колена за лизгање, нуркање и правење игра со метеж. ШАМПРО КВАЛИТЕТ : Купувањето Со Шампро е купување квалитет без плаќање на премиум цената од други брендови.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката