Сузани Лен Широки Панталони За Нозе Памучно Копче Машки Бејзбол Панталони Врвка со Џебови Машки Спортски Панталони Опуштено Вклопување Еластичен Струк Машки Тено

Сузани Лен Широки Панталони За Нозе Памучно Копче Машки Бејзбол Панталони Врвка со Џебови Машки Спортски Панталони Опуштено

DEN 2.00

Достапност

Големина : С Половината : 72-78см/28,35-30,71" Колкови : 107см/42,13" Должина : 103см/40,55"Големина : М Половината : 76-82см/29,92-32,28" Колкови : 112см/44,09" Должина : 105см/41,34"Големина : Л Половината : 80-86см/31,50-33,86" колкови : 117см/46,06" Должина : 107см/42,13"Големина : xl половината : 84-90см/33,07-35,43" колкови : 122см/48,03" должина : 109см/42,91"големина : ххл половината : 88-94см/34,65-37,01" колкови : 127см/50.00" должина : 111см/43.70"големина : 3хл половината : 92-98см/36.22-38.58" Колковите : 132см/51.97" должина : 113см/44.49"големина : 4хл половината : 96-102см/37.80-40.16" колковите : 137см/53,94" должина : 115см/45,28"големина : 5хл Половината : 100-106см/39,37-41,73" колкови : 142см/55,91" должина : 117см/46,06"можеме Да Гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата Е точен, но може да има разлики Во тоа Како се појавува стилот За Време На Абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајн изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Зима,пролет,aut,лето Пол : Машки Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : должина на памук и панталони од Коноп : Долга Декорација На Панталони : Ништо што добивате : 1 Х Мажи Забелешка За Панталони : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиени машки работни панталони градежни машки ленени панталони за плажа машки панталони за трчање мажи тенки панталони за мажи бејзбол панталони. сиви спортски панталони мажи розови панталони за мажи ленени панталони бејзбол панталони менс памучни панталони за мажи риболов панталони за мажи машки тренинг панталони. кожени панталони за мажи пешачки панталони за мажи лесни ленени панталони за мажи машки работни панталони градежни ленени широки панталони за нозе. воени панталони за мажи машки голф панталони сиви спортски панталони мажи столарски панталони мажи маскирни панталони за мажи лесни работни панталони за мажи. панталони за трчање мажи карго панталони за мажи опуштени фит мажи работат панталони тенок фит фустан панталони за мажи машки ленени панталони кратки панталони за мажи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката