Пимфилм Мокасини За Жени Удобност Женски Класичен Кожа Денар Мокасини Возење Мокасини Повик Лизга На Брод Чевли Мода Удобност Станови Кафеава 6.5

Пимфилм Мокасини За Жени Удобност Женски Класичен Кожа Денар Мокасини Возење Мокасини Повик Лизга На Брод Чевли Мода Удобност

DEN 287.84

Достапност

Чевли За Жени Обични Летни Модни Жени Дишечки Чевли Со Врвки Обични Чевли Обични Женски Чевлирода : Жени, Девојче. Горен Материјал : вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : . Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 4.Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката