Колиша Жените Обичните Чевли Се Лизгаат На Кожни Станови Нелизгачки Мокасини Одење Мек Ѓон За Возење Удобност На Чевлите Бела 5

Колиша Жените Обичните Чевли Се Лизгаат На Кожни Станови Нелизгачки Мокасини Одење Мек Ѓон За Возење Удобност На Чевлите Бела

DEN 319.68

Достапност

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Кожни Станови, Мокасини За Возење, Лизгање На Чевли, Секојдневни Чевли, Кожени Чевли, Рамни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива Боја : Бела, Жолта, Црвена, Црна, Сина, Розова, Портокалова, Јаболко Зелена (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, сад 8.5, Сад 9, Сад 10, Сад 10.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Трпхил : Рамно Затворање : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНА, РАБОТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Кожни станови, мокасини, се стремат да одговараат на женските стапала, лесни и удобни.2. Мек и тенок кожен горен и флексибилен тпр ѓон, обезбедуваат искуство за носење слично на боси.3. Лизгање во стилот на мокасина на чевли, лесна за мактирање на секоја облека, ладни и удобни, секојдневни чевли направени за топло време.4. Подигнат ѓон за зголемување на триењето, силни перформанси против лизгање;5. Овие мокасини за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, шопинг, пешачење, возење, секојдневни активности итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : кожен горен, мазен и лесен за чистење, мек ѓон ТПР, флексибилен и удобен, стабилно одење. НАПРАВЕНИ ЗА УДОБНОСТ : кожните станови имаат мазен материјал, мек и пријателски за кожата, удобен и лесен за носење, неограничен, уживајте во забавата при одење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : лесно лизгање на дизајнот за удобно вклопување. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. КЛАСИЧЕН СТИЛ : Мокасини, чевли за возење, кожни станови, секојдневни чевли за жени, можат да одговараат со различни видови панталони, секојдневен среден фустан, совршен за ажурирање на секоја облека што ја имате. ПРИЛИКИ : Мокасините За жени се одлични за сите прилики како одење, возење, секојдневно облекување, отворено, затворено, канцеларија, шопинг, фустан, пешачење, работа итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката