Уникатни поволни цени за еластично печатење на цвеќиња од еластична вратоврска плажа

Уникатни поволни цени за еластично печатење на цвеќиња од еластична вратоврска плажа

DEN 271.84

Достапност

Издвоите на одмор во овие симпатични очила со цветни цвеќиња Бохо-шорцеви. Овие шорцеви се одликуваат со само-вратоврска еластична половината, широки нозе и детали со плеат. Носете со обичен врв и сандали за да го завршите изгледот. Моделот се носи во големина S (висина : 5'6 ", Градите : 34 5/8 ", половината : 25 5/8 ", колк : 35 3/8 ", тежина : 123 фунти). Мешање (мерење Во инчи) Меѓународна големина Inse Amxs - 2 1/4s 2 3/8m - 2 1/2 L - 2 5/8xl - 2 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски цветни печати еластично вратоврска на плажа кратка 100% полиестер. Увезени. Лак врзана половината. А-линија. Широка нога. Женски шорцеви. Машинско миење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката