Womenенски валани манжетни со валани манжетни, со 4 ”инсејм, големини 0-22

Womenенски валани манжетни со валани манжетни, со 4 ”инсејм, големини 0-22

DEN 224.32

Достапност

Крајниот основен викенд : Валените шорцеви на Jeanан Jeanан. Наменети за мешање на стил и удобност, овие шорцеви имаат опуштено вклопување со ласкави високи и ултра-ладни валани манжетни. Сигурно да бидат вашите омилени дневни денови, тие работат со сè, од џемпер до маичка за ракав. Само на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 4 ”inseam. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : јамки на ременот; валани манжетни; истегнете тексас. Витани манжетни Jeanан шорцеви за жени од слободно собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката