Широки Панталони За Нозе За Жени Секојдневни Летни Еластични Уништени Дупки Хеланки Кратки Тексас Шорцеви Искинати Фармерки Панталони

Широки Панталони За Нозе За Жени Секојдневни Летни Еластични Уништени Дупки Хеланки Кратки Тексас Шорцеви Искинати Фармерки

DEN 239.84

Достапност

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода, Каузалматеријал : Тексас : Женска Декорација : уништен3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Лето ,all ве молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Должина : Должина На Коленото Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата 2.Не се толку пријатни, но така И За Летното сметање на времето!Повод : Случајно што добивате : 1пц Женска табела За Панцири : . Големина : С Половината : 68см-78см/26.7"-30.7" : 88см-104см/34.6"-40.9" Должина : 50см/19.6"Големина : М Половината : 72см-82см/27.9"-32.2" : 92см-108см/36.2"-42.5" Должина : 51см/20.0"Големина : л Половината : 76см-86см/29.9"-33.8" : 96см-112см/37.8"-44.1" должина : 52см/20.4"големина : Xl Половината : 80см-90см/31.5"-35.4" : 100см-116см/39.3"-45.6" Должина : 53см/20.8"Големина : 2xl Половината : 84cm-94cm/33.0"-37.0" : 104cm-120cm/40.9"-47.2" должина : 54cm/21.2"Големина : 3xl половината : 88cm/98cm/34.6"-38.5" : 108cm-124cm/42.5"-48.8" должина : 55cm/21.6" жените еластични уништени дупки хеланки кратки панталони тексас шорцеви искинати фармерки. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка. карго панталони жени висок половината плус големина. спортски панталони жени плус големина. широк нога лен панталони за жени плус. широки панталони за нозе за женски фармерки. белиот каприс за жени се протега со џебови. јога панталони жените одблесокот. панталони за жени работат повик дозвола ситни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката