Дечко на Jordордаче, Jeanан шорцеви

Дечко на Jordордаче, Jeanан шорцеви

DEN 383.84

Достапност

Дечкото на Jordордаче, Jeanан шорцеви сигурно ќе ви бидат нов главен временски период. Одликувајќи се со класичен валани манжетни и пространи вклопување, овие тексас шорцеви го одржуваат вашиот изглед удобен и секојдневно со леснотија. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. Приближно In Seam : 5,5 ". Опуштено вклопување. Високо пораст. Затворање на копчето со ZIP лета. Машинска миење. Увезена. Дефинирање на деним од Jordордаче за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката