Јувул Женски Градници На Клиренс Преден Затворач Градник Прилагодлива Бралета За Притискање Нагоре

Јувул Женски Градници На Клиренс Преден Затворач Градник Прилагодлива Бралета За Притискање Нагоре

DEN 1.67

Достапност

Женски Секси Беспрекорен Спортски Градник За Склекови Удобни Основни Врвови За Дишењекарактеристики : 1.Мека и дише, удобна за носење. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.2.Удобна чаша, подобар ефект на собирање. 3.Ве молиме купете според големината пред купувањето. 4.Евангелието секси девојка, Нека ви биде поудобно.Информации за производот : Сезони : лето, пролет, aut, зима.Пол : женскиприлика : секој денматеријал : Најлон Стил : секси и шармантенфит : погоден за Дебелина на големината : стандарден тип на појас : Неприлагодлив ремен за рамо како да се мие : ладно миење раце. МЕКА и ЛЕСНА СО ЕДВАЈ-Таму СЕ ЧУВСТВУВААТ како да не носат градник на сите, само подобро. СОНУВАЧКА ПОДДРШКА-флексибилни, лесно обложени чаши од пена нежно ја обликуваат и поддржуваат. ПОДДРШКАТА ОД ЛЕНТАТА за удобност ПОДОЛУ - Останете на место дополнително ја подобрува поддршката. ГРАДНИКОТ ШТО ПРАВИ ЧИН ШТО ИСЧЕЗНУВА-Свилени мазни, беспрекорни чаши оставаат Маици и прилепена облека да лебдат точно над ткаенината. Миење Раце Само.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката