Тавоп Чипка Градници За Женски Женски Раб Беж Беж 12

Тавоп Чипка Градници За Женски Женски Раб Беж Беж 12

DEN 399.84

Достапност

Добредојдовте На Тавоп Шопинг. Тавоп Чипка Градници За Женски Женски Истегнување Беж Без Раб 12 € Барате совршен градник за да обезбедите поддршка, удобност и стил? Не гледајте подалеку од нашата палета градници за жени! Без разлика дали барате спортски градник за жените да го носат додека вежбаат или градник за доење за тие посебни моменти со вашето бебе, имаме по нешто за секого. Нашиот избор на градници за жени вклучува удобни градници кои се совршени за секојдневно носење и градници без прерамки кои остануваат на место дури и во најфреквентните денови. Носиме и градници без прерамки со плус големина за жени со поголеми бисти кои сакаат да се чувствуваат сигурни и удобни во текот на целиот ден. Нашиот градник без прерамки за жени голем опсег на бисти нуди голема поддршка без да го жртвувате стилот, за да можете да изгледате и да се чувствувате најдобро во секое време. И ако барате спортски градници за жени плус големина, нашата колекција е дизајнирана да ве поддржува дури и за време на најтешките тренинзи. ● За оние кои претпочитаат допир на елеганција, нашиот избор на мангали пара мујер вклучува градници со нежни детали од тантела и ласкави дизајни кои сигурно ќе ги свртат главите. Без разлика кој стил ќе го изберете, нашите градници за жени обезбедуваат совршена мешавина на удобност, поддршка и стил. Купувајте ја нашата колекција денес и пронајдете го совршениот градник за вас!. Големина Шема : Големина. : ХХ-Голема Чаша : 44/100БЦ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 88-91см/34,65-35,83 "Под Биста : 82-85см/32,28-33,46". Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. 4.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ветување : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. притисни нагоре градници без прерамки за жени девојки спортски градници резервоари со вградени градници спортски градници за жени спакувајте градници без прерамки за жени големи градници без прерамки за жени плус градници со големина за постари жени градници за мајчинство градници без прерамки спортски градници за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката