Женски Обични Фустани Без Ракави Летен Долг Принт Вратоврска-Боја В-Џеб Фустан За вратот

Женски Обични Фустани Без Ракави Летен Долг Принт Вратоврска-Боја В-Џеб Фустан За вратот

DEN 1.33

Достапност

88" половината : 118см/46.16" половината : 106см/41.31" половината : 114см/44.16" Должина : 133см/52. Удобно за носење, оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите.33"совет : АКО НЕ Ја Разбирате ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ, ПРОЧИТАЈТЕ ЈА ОВАА БЕЛЕШКА(ГОЛЕМИНА xl ГЕНЕРАЛНО Е ПОГОДЕН ЗА 120 ФУНТИ, секоја големина е околу 11 фунти разлика). Ви благодариме за вашето разбирање(фустани за венчавки за жени,породилен фустан,есенски фустани за жени,фустани за свадбен гостин,црн фустан,коктел фустани,фустани за тинејџери,фустан со плус големина,секси фустани за жени,црни фустани за жени,бел фустан жени,фустан со долги ракави за жени,летен фустан за жени,макси фустан за жени,секојдневен фустан за жени,миди фустан,летни фустани со ракави,полуформални фустани за жени,женски секојдневен фустан фустани,женски секојдневни фустани,женски летни фустани секојдневен,коктел фустан,фустан за жени,дамски фустани,цветен фустан за жени,женски фустан,мини фустани,бохо фустан,секојдневен фустан,фустани за жени лето,фустани жени секојдневно лето,летни секојдневни фустани за жени,женски фустани лето секојдневно,женски фустани за лето,женски макси фустан со долги ракави,макси фустан со долги ракави за жени,венчаници за гости,жени фустани за свадба гостин,коктел фустани за жени свадба гостин,фустан за свадба гости жени,жени коктел фустан,коктел фустан за свадба гостин) материјал : мека вискоза ткаенина,изработена од удобен,дише,пријателски за кожата,удобен за допир и носење,прави да се чувствувате добро.54" големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 114см/44. И она што те движи, не трогнува.76" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 106СМ/41.73" должина : 134см/52.58" Половината : 102см/40. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе.88" должина : 136см/53. Основни Зимски Есенски Фустани Супер Мек И Удобен Материјал, Погоден За Пролет,Aut, Зима.Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. Лесно Се Координира со Хеланки, Чизми,Тесни Панталони.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.31" должина : 136см/53.01" Половината : 98см/38.58" Должина : 132см/51. Пакетот содржи : фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.Ве молиме обрнете внимание на големината на раката, не само на бистата, благодарностсовршен фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, aut и зима пригода : носење На Отворено, Секојдневно,Канцеларија; Одлично Со високи потпетици, чизми итн. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката