Женски Сонце Цвет Печатени Капчиња Трим Мини Фустан

Женски Сонце Цвет Печатени Капчиња Трим Мини Фустан

DEN 1.00

Достапност

Каја Фустан-Црна И Сива Овој мини фустан ќе биде вашиот нов оди на цело лето.И неговата прекрасна тантела и привлечен принт ќе ви обезбедат да се издвоите од толпата додека сепак давате прекрасна женска привлечност. Направен со крој Во А-Линија и деколте со лажичка, овој фустан изгледа ласкаво на сите фигури. Овој мал број е супер лесен за стилизирање. Можете да ја облечете или да ја облечете за секоја пригода! Белата Марка Женски Сонце Цвет Печатени Капчиња Трим Мини Фустан. 95% Полиестер 5%Спандекс . Намалување На Смена. Лажичка Вратот . Капчиња Чипка Трим . Печатен Дизајн. Машина За Перење Ладно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката