Изматете го асиметричниот фустан без ракави, без ракави, големини XS-XXL

Изматете го асиметричниот фустан без ракави, без ракави, големини XS-XXL

DEN 312.00

Достапност

Како фустаните да не беа доволно лесни за носење, најпопуларниот стил на оваа сезона го прави уште поедноставно да се фрлаат и да одат - и сепак да бидат најневеројатната девојка во собата. Трендот работи за сè, од канцелариско облекување до планови за викенд до доцна во ноќта, до забави за танцување. Зборуваме за асиметричен фустан на Scoop, - сладок, без ракав стил што беше направен за да го привлече вниманието. Сето тоа е во деталите овде, овој фустан без ракави е направен во безвременска ткаенина Плис со собрана биста и нивото на асиметрична полите. Пар со блејзер и чизми за утро во канцеларијата, а потоа исклучете се на страшна пета и мото јакна за ноќна ноќ. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’7 'и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 45,5 ’од центарот на вратот на задниот дел. Деколте : јака од точка. Затворање : Предвремено копче пред. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : копче и грб на копчињата; Собрано ниво, асиметрично здолниште. Omенски без ракав фустан од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката