Женски Харли Квин Самоубиствен Одред Подигање

Женски Харли Квин Самоубиствен Одред Подигање

DEN 716.64

Достапност

Вашиот следен Харли Квин косплеј ќе биде целосно на точка со Оваа Чизма За Самоубиство На Харли Квин Во вашиот агол. Или можеби повеќе би сакале да го зачувате ансамблот за Ноќта на Вештерките? Не е важно. Што и да одлучите, тие сигурно ќе бидат хит. Г-Дин Џеј сигурно ќе одобри. Вклучува : Еден Пар Чевли.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката