Лукс® Женски Линзи Чизми

Лукс® Женски Линзи Чизми

DEN 0.67

Достапност

Muk luks® Женски Линзи Чизми направи обичен ден вашата писта. Шик вештачко крзно комплименти меко вештачко велур во оваа модерно модерна чизма со тркалезни прсти. Влошката за пета и мемориска пена ве одржува удобни додека технологијата отпорна на вода ве одржува суви и топли цела зима. Место чисто, без белило, суво рамно. Увезени. - Тпр Ѓон -100% Полиестерска Трико Влошка -100% Полиестерска Вештачка Велур Горна -100% Полиестерска Трико Постава -1,25 " Пета - Американски Женски Цели Големини 6-11, половина големини треба да се зголемат - достапни се повеќе опции за боја Muk luks® Женски Линзи Чизми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката