Ролиен Костим За Капење За Жени Без Ракави Без Ракави Полка Точки Костим За Капење Склекови Костим За Капење На Плажа Бикини Костими За Капење Плус Големина

Ролиен Костим За Капење За Жени Без Ракави Без Ракави Полка Точки Костим За Капење Склекови Костим За Капење На Плажа Бикини

DEN 575.84

Достапност

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL). Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Под Биста : 68см/26.77 "Половината : 68см/26.77 " Колк : 74см/29.13". Големина : М Под Биста : 72см/28.35" Половината : 72см/28.35 "Колк : 78см/30.71". Големина : Л Под Биста : 76см/29.92 "Половината : 76см/29.92 " Колк : 82см/32.28". Големина : XL Под Биста : 80cm/31.50 "Половината : 80cm/31.50 " Колк : 86cm/33.86". Големина : XXL Под Биста : 84cm/33.07 "Половината : 84cm/33.07 " Колк : 90cm/35.43". Големина : XXXL Под Биста : 88cm/34.65 "Половината : 88cm/34.65 " Колк : 94cm/37.01". Женски Цветни Печати Бикини Сет Пливање Дводелни Костими За Капење Костими За Капење Облека за Плажа специфики На Предметот Пол : Женски Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Цветни Ракави : Редовен Стил : , Секојдневниот Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големинатапод Bust Waist Hip S68cm/26.77"68cm/26.77"74cm/29.13"M72cm/28.35"72cm/28.35"78cm/30.71"L76cm/29.92"76cm/29.92"82cm/32.28"XL80cm/31.50"80cm/31.50"86cm/33.86"XXL84cm/33.07"84cm/33.07"90cm/35.43"XXXL88cm/34.65"88cm/34.65"94cm/37.01" Големина : Сандер Биста : 68см/26.77"Половината : 68см/26.77"Колк : 74см/29.13"Големина : Мундер Биста : 72см/28.35"Половината : 72см/28.35"Колк : 78см/30.71"Големина : Лундер Биста : 76см/29.92"Половината : 76см/29.92"колк : 82см/32.28"големина : xlunder биста : 80см/31.50"половината : 80см/31.50"Колк : 86см/33.86"големина : xxlunder биста : 84см/33.07"половината : 84см/33.07"Колк : 90см/35.43"големина : Xxxlunder биста : 88см/34.65"половината : 88см/34.65"колк : 94см/37.01" стилски и мода ве прават попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката