Станови на Бела Вита Мила Слингбек

Станови на Бела Вита Мила Слингбек

DEN 1.33

Достапност

Становите се секогаш во мода и во Бела Вита додадовме свежа силуета за прашка на нашата доверлива конструкција на пети. Достапно и во мешани материјали и во пиштол леопард, Мила се разликува од вашиот основен балет. Ние, исто така, вклучивме уште поголема удобност со еластизирање на прашката назад за да се истегне за повеќе персонализирана вклопување од 0,5 инчи потпетици. На трендот нагласен пети рамен. Модерни детали за мешан материјал. Дизајн на силуета на Slingback. Подготвена влошка. Лесна надворешна плоча.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката