Лесни удобни затнувања на улично потекло

Лесни удобни затнувања на улично потекло

DEN 639.84

Достапност

Инстант класик за додавање во вашата колекција на чевли, Потеклото од Лесна улица е паметен и практичен избор за патување во градот или предградијата. Проширениот дел на топлината овозможува удобно да се флексира вашата нога. Дополнителна вложена влошка се чувствува извонредна. Подготвена влошка. Истегнете за одлични карактеристики. Дизајнирано со вас удобност во умот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката